Obleky

Najvyšší komfort lichotiaci Vašej postave

Ak si potrpíte na kvalitný a dokonalý oblek, sme tu práve pre Vás. Naše obleky šijeme priamo na mieru, doporučíme Vám strih lichotiaci Vašej postave, pomôžeme pri výbere materiálu kde zvažujeme, na základe typológie postavy a príležitosti či vybrať vlnu, hodváb, kašmír alebo iný prírodný materiál tak, aby ste mali pri nosení obleku ten najvyšší komfort. Samozrejmosťou je vyšitie monogramu, výber podšívky saka a individuálne strihové riešenie.

Oblek na mieru

Pohodlnosť bez kompromisov

Oblek na mieru nie je len o dokonalosti krajčírskeho umenia, o famóznom strihu, správnych dĺžkach rukávov, saka a nohavíc. Oblek na mieru je hlavne o detailoch, kreativite a umení zachytiť Vašu osobnosť a preniesť ju do odevu.

Profesionalita na prvom mieste

Podporí Vaše sebavedomie

Sme špecialisti vo vytváraní osobného štýlu pre klienta. Navrhneme a vytvoríme pre Vás štýl, ktorým budete reprezentovať seba alebo firmu v súlade s etiketou odievania. Štýl, ktorý podporí Vaše sebavedomie, a ktorým vzbudíte prirodzený rešpekt. Súčasťou tvorby individuálneho štýlu je spravovanie šatníka a poradenstvo v oblasti pracovného a spoločenského dress code.

Fieldset

Jeden z tých neopakovateľných a jedinečných dní v živote muža je ten svadobný. Kedy si dať ušiť oblek na mieru ak nie teraz. Cítiť sa výnimočne, vzdať úctu svojej nastávajúcej, pozvaným hosťom... Áno. Oblek na mieru je vytvorený pre Vás a Vašu...